Telefon
WhatsApp

Zemin Ses Yalıtımı

  • Zemin Ses Yalıtımı
  • Zemin Ses Yalıtımı

Zemin ses yalıtımı parke ve şap altında alt kata giden sesleri engellemek için keçe , kauçuk ve mantar esaslı titreşim kesici ürünler ile yapılan uygulamadır. izobozz keçe ürünlerin avantajı uzun ömürlü olması, yıllar geçse de görevini sürdürmesidir. Ayrıca ,iklim krizi ile mücadeleye destek veren üründür.

Zemin ses izolasyonu uygulaması nasıl yapılır?

izobozz keçe ses yalıtım şilteleri halı gibi yan yana serilir. Ek yerlerinden bantlamaya gerek yoktur. Duvar kenarında bir miktar pervaz kadar yükseltilir ise oradan iletilecek sesi de engeller.

Ayrıca ürünler ses yalıtımı yaptığı için de yapıştırılarak yapılan uygulamanın ses  yalıtımına faydası olacaktır.Daha yüksek bir ses yalıtımı hedeflendiğinde zemine yapıştırılması tavsiye edilir.

Önerilen kalınlıklar: 3mm -5 mm – 7mm – 10 mm dir.

Şap altında izobozz keçeler yan yana getirilerek serilir. Üst üste bindirilmez. Yan yana getirildiği yerlerde bant yapılma zorunluluğu yoktur. Şap dökülürken havalanmaz. Ek bant masrafı yoktur . Ürün kendisi döner. Ek bant yapılınca zaten muhakkak bant yerlerinde boşluk kalma ihtimali yüksektir. Bu da ses yalıtımının sorunlu hale gelmesine sebep olur.

Kauçuk ve kauçuk mantar ,kauçuk takoz ,vb ürünler kullanlmaktadır. 

kauçuk keçe titreşim engelleyici 

Zemin ses yalıtımı

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM