Telefon
WhatsApp

Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Ses Yalıtımı

  • Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Ses Yalıtımı
  • Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Ses Yalıtımı

Çelik konstrüksiyon yapılarda ses yalıtımı için keçe ses yalıtım malzemesi uygulanır. Ses yalıtımı ile ısı yalıtımını da tek bir ürün tek bir uygulama ile elde edersiniz.

Prefabrik evler, betonarme evler gibi tamamen betondan üretilmezler ve bu yüzden insanlar da ses ve ısı yalıtımı konusunda belirli soru işaretleri ile beraber tereddütler yaşamaktadır. Her ne kadar ilk etapta kulağa basit gibi gelse de, prefabrik evler aslında normal bir betonarme eve göre daha yüksek biçimde ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Isı ve ses yalıtımı için izobozz keçe uygulanarak beton bir eve göre  çok sağlıklı bir hale getirmektedir. Duvar panelleri ile beraber çatı izolasyonları da çok önemlidir.İdeal ve uzun ömürlü  bir yalıtım için çatı izolasyonunda ise izobozz keçe ürünler kullanılmalıdır.

Türkiye geneli  Prefabrik ev üreten firmalar ısı ve ses yalıtımına giderek daha çok önem vermeye başlamışlardır. Malzemeden kaçıldığı taktirde hem yalıtım konusunda hem de yapı konusunda büyük sıkıntılar doğabilmektedir. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka duvar kalınlığına ve izolasyonda kullanılan ürünlerin doğru ürün  olup olmadığına dikkat edin.

 

Çelik konstrüksiyon yapılarda ses yalıtımı

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM